O nas

Prywatny Dom Opieki Stare Jabłonki położony jest w uroczej i spokojnej miejscowości Stare Jabłonki, w pobliżu jeziora Szeląg Wielki. Teren obiektu jest oazą zieleniotoczenie lasów, łąk i jezior sprzyja relaksowi oraz dobremu samopoczuciu jego mieszkańców. Położenie naszego domu umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu z dala od miejskiego zgiełku.

Specjalizujemy się w sprawowaniu całodobowej, kompleksowej opieki nad osobami, które z racji wieku, ograniczonej sprawności fizycznej bądź też z powodu choroby potrzebują profesjonalnej opieki. Głównym zamierzeniem tego miejsca jest tworzenie domowej atmosfery, przy jednocześnie miłej i fachowej opiece.

Pragniemy zastąpić naszym Podopiecznym dom rodzinny, stwarzając im jak najlepsze warunki bytowe oparte na bezpieczeństwie, zrozumieniu oraz wzajemnej życzliwości. Dom "Stare Jabłonki" cechuje niepowtarzalna rodzinna atmosfera. Dla naszych Podopiecznych nasz dom ma być ich własnym domem, a personel w nim zatrudniony - ich rodziną. Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba mieszkająca w naszym domu czuła się swobodnie i komfortowo.